Bez telefonu komórkowego trudno wyobrazić sobie obecnie życie. Urządzenia te nie służą już tylko do dzwonienie i wysyłania sms-ów, maja szereg dodatkowych funkcji, które ułatwiają pracę czy też stanowią doskonałe źródło rozrywki. Za pomocą telefonu łączymy się z Internetem, słuchamy muzyki, wysyłamy i odbieramy służbowe maile. Niestety smartfony są urządzeniami, które często się psują. Co wówczas robić?

Serwis Samsung Trójmiasto

Jeśli nasz telefon został uszkodzony udać się możemy do autoryzowanego serwisu (np. serwis samsung trójmiasto) albo do innego miejsca, gdzie dokonywane są naprawy. Takie serwisy są tańsze, ale jeśli nasz telefon jest jeszcze objęty gwarancją po skorzystaniu z usług takiego miejsca może ona przepaść.

Ile kosztuje naprawa telefonu dotykowego?

Zastanawiasz się, ile kosztuje naprawa telefonu dotykowego i czy jest ona opłacalna? Wszystko oczywiście zależy od rodzaju i skali uszkodzeń. Najpopularniejsze awarie związane są z popsutym wyświetlaczem czy zalanym telefonem. Naprawy zaczynają się od 100zł w najłatwiejszych przypadkach, w najgorszych mogą być nawet dziesięciokrotnie wyższe.