Telefony komórkowe bardzo często ulegają uszkodzeniu. Do najczęstszych problemów należy niewątpliwie pęknięta szybka. Bardzo często szkło wbija się także w wyświetlacz, powodując poważniejsze – i kosztowniejsze – uszkodzenia. Co robić w takiej sytuacji?

Wymiana szybki w telefonie Wrocław

Jeśli konieczna jest wyłącznie wymiana szybki, ponieważ wyświetlacz działa bez zarzutu, sprawa jest dosyć prosta. Jeśli nasz telefon nie jest już na gwarancji wymiany możemy dokonać nawet samodzielnie – w Internecie dostępnych jest wiele materiałów instruktażowych. Oczywiście najszybszym i najpewniejszym rozwiązaniem jest wymiana szybki w telefonie Wrocław w autoryzowanym salonie, albo chociaż w innym punkcie naprawy telefonów.

Wymiana wyświetlacza Wrocław

Jeśli uszkodzony został ekran sprawa jest trochę bardziej skomplikowana i powinna być powierzona w ręce profesjonalistów. Wymiana wyświetlacza Wrocław w salonie autoryzowanym zostanie wykonana bezpłatnie, o ile telefon jest na gwarancji a uszkodzenie nie wynikało z naszego zaniedbania. W przeciwnym razie tańsze okazać się może skorzystanie z usług nieautoryzowanego, lecz profesjonalnego serwisu.