Telefony komórkowe uszkodzeniom ulegają dosyć często. Czasami wynikają one z wadliwego oprogramowania czy użytych części, częściej jednak są winą użytkownika. Do najczęstych sytuacji, w których dochodzi do awarii należy upadek z dużej wysokości oraz zalanie. Nic w tym dziwnego – telefony zabieramy ze sobą wszędzie, chociażby do łazienki czy na plażę, korzystamy też z niego podczas deszczu, o zmoczenie więc nie trudno. Co robić w takiej sytuacji?

Ile kosztuje naprawa telefonu po zalaniu

To, ile kosztuje naprawa telefonu po zalaniu zastanawia wiele osób. Na początek należy wiedzieć o tym, co robić, aby uszkodzenia były jak najmniejsze, a tym samym koszty jak najniższe. W przypadku zalania telefon należy jak najszybciej wyjąć z wody i wyłączyć, następnie zaś wyjąć z niego baterie, kartę sim i kartę pamięci. Nie należy suszyć go na kaloryferze czy przy pomocy suszarki, a wyłącznie osuszyć ręcznikiem. Im szybciej zareagujemy tym większe szanse na naprawę.

Ile kosztuje naprawa zalanego telefonu dotykowego

To, ile kosztuje naprawa zalanego telefonu dotykowego zależy od tego, jak rozległe są uszkodzenia. Ceny zaczynają się od 100zł.