Smartfony, mimo swoich wielu niezaprzeczalnych zalet, maja też niestety swoje wady. Do największej z nich należy dosyć duża awaryjność. Najczęstszym problemem jest pęknięta szybka, której często kojarzy uszkodzenie wyświetlacza. Na tym jednak kłopoty się nie kończą. Ponieważ jest to sprzęt ładowany praktycznie codziennie, może też dojść do uszkodzenia gniazda ładowania. Zastanawiasz się, czy naprawa gniazda ładowania Samsung czy też w telefonie innej marki jest możliwa i przede wszystkim – opłacalna?

Naprawa gniazda ładowania Samsung

Jeśli uszkodzenie nie jest zbyt poważne, naprawa jest oczywiście jak najbardziej możliwa jak i niezbyt skomplikowana. Zająć się nią mogą zarówno specjaliści z autoryzowanego serwisu, jak i inne osoby pracujące w punktach naprawy telefonów.

Wymiana gniazda ładowania Samsung cena

Jeśli naprawa nie była możliwa, gniazdo ładowania trzeba będzie wymienić. Jeśli konieczna jest wymiana gniazda ładowania Samsung cena  wyniesie co najmniej 100zł. Dotyczy to sytuacji, w której do wymiany jest tylko jeden moduł. Jeśli uszkodzenie jest bardziej skomplikowane, może ona wielokrotnie wzrosnąć.