Gdy decydujemy się na drukowanie plakatów, musimy zadbać o wiele kwestii, w tym wybór formatu, papieru i techniki. O ile większość z nich nie wpływa aż tak drastycznie na nasz projekt, o tyle oddziaływanie takie produktu to już inna kwestia. Zła jakość papieru niedostosowana do wymogów formalnych (ulotka na wysokiej jakości papierze czy zaproszenie wydrukowane na byle jakim rodzaju), format (broszura, która powinna się mieścić w torebce i bez trudu dać zgiąć, nagle przypomina małą, nieporęczną książkę) czy tego rodzaj druku.

Drukarnia offsetowa Warszawa z całą pewnością ma do zaoferowania tyle samo, co jej cyfrowa odpowiedniczka, jednak o ostatecznym rezultacie i jego postrzeganiu decyduje jakość. Jeżeli będziemy się starali stworzyć coś, co będzie jedynie sprawiało wrażenie ładnego, ale tak naprawdę nie będzie posiadało jakiejkolwiek wartości (np. brak danych odnośnie kontaktu z firmą czy najważniejsze jej produkty), cała praca okaże się stratą czasu.

Dlatego też powinniśmy dobrze się zastanowić i podjąć najrozsądniejszą decyzję – wziąć pod uwagę budżet, jakość oraz przeznaczenie. Wtedy możemy mieć pewność, że zyskamy cenne narzędzie zwycięstwa na rynku.