Roznoszenie ulotek to jedno z ważniejszych zadań promocyjnych, na jakie mogą się zdecydować firmy. Dzięki temu trafiają bezpośrednio do klientów, nawet jeżeli nie znajdują się oni w ich grupie docelowej. Czasem dobrze przygotowana propozycja zachęca do zakupu, mimo że wcześniej się go nie planowało. Stąd też dyskonty tak chętnie korzystają z tej sposobności i zlecają roznoszenie i prenumerowanie pism firmowych.

Z tego też względu kolportaż ulotek Radom zajmuje wysokie miejsce w działania promocyjnych przedsiębiorstw, które doskonale zdają sobie sprawę, że nie powinny nadmiernie angażować się w reklamę medialną, ponieważ coraz rzadziej przynosi ona spodziewane efekty. Lepiej jest korzystać z innych kanału i zapewniać sobie uwagę konsumentów, mają świadomość, że media społecznościowe i newslettery znacznie lepiej reklamują działalności.

Jednak ulotki mają swój własny urok i wiele osób nadal chętnie zapoznaje się z ich treścią, doskonale wiedząc, jak skuteczne są one w działaniach marketingowych na szeroką skalę. Jeżeli więc planujemy dużą reklamę na skalę między krajową, powinniśmy zainwestować w takie właśnie działania i zlecić roznoszenie ich zaufanym firmom.