Organizacja przyjęć

przyjecia-weselne_s

Organizacja przyjęć w restauracji Le Jardin

Serdecznie zapraszamy do organizacji przyjęć biznesowych, rodzinnych i okolicznościowych w naszej Restauracji. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i sugestie.

Oferujemy sprawną obsługę i przestronną salę, jak również pomoc w przygotowaniu koncepcji przyjęcia oraz realizację i koordynację całego przedsięwzięcia.

Dzięki współpracy z Centrum Ogrodniczym Tracz, na którego terenie się znajdujemy sala weselna może być pełna zieleni, a w porze wiosny i lata sala będzie mieniła się barwami kwitnących kwiatów i drzew.

Do dyspozycji weselników przekazujemy klimatyzowaną SALA GŁÓWNA RESTAURACYJNA (do 150 osób), SALA SZKOLENIOWO-BANKIETOWA (do 50 osób), SALA OGRODOWA (do 40 osób),  KAWIARENKA (do 20 osób) oraz przestronny ogród, sprzyjający spacerom i możliwością cieszenia się zielenią i świeżym powietrzem.

Naszym Gościom oferujemy ciasta i desery z własnej cukierni, szeroki wybór win i alkoholi z różnych stron świata, a także miejsce do zabaw dla dzieci.

W ramach przygotowywanej imprezy zapewniamy obsługę techniczną, nagłośnienie, oświetlenie, oprawę muzyczną

Organizujemy

  • bankiety,
  • spotkania biznesowe,
  • wesela,
  • przyjęcia komunijne,
  • chrzciny,
  • zaręczyny, romantyczne kolacje,
  • przyjęcia rodzinne i okolicznościowe.

Nasze dania pozwolą gościom delektować się smakami i będą doskonałym dodatkiem do spożywanego alkoholu, którym będą wznoszone toasty za zdrowie Państwa Młodych. Chcesz skorzystać z takich dodatków jak OPEN BAR, STÓŁ WIEJSKI, FONTANNA CZEKOLADOWA i wiele innych? Przygotujemy dla Was dodatkowe atrakcje lub wskażemy kto wykona to najlepiej.

Zapoznaj się z naszymi propozycjami w zakresie menu weselnego. My zapraszamy na spotkanie by przy kawie omówić szczegóły całego przyjęcia.

pierwszy-wariant-meni-weselnego-w-cenie-165zl
drugi-wariant-meni-weselnego-w-cenie-190zl
trzeci-wariant-meni-weselnego-w-cenie-220zl

przyjecia-weselne_restauracja-le-jardin