Dla rodziny i najmłodszych

restauracja-przyjazna-rodzinom-z-dziecmi

Dla rodziny i najmłodszych

Zabierz swoje dzieci do zaczarowanego ogrodu.

Nie tylko dorośli mogą cieszyć się z czasu spędzanego w restauracji Le Jardin.
Dla najmłodszych przygotowany jest zawsze kącik zabaw:

– z domkiem do zabawy,
– ogromną tablicą i kolorową kredą,
– dużą ilością pluszaków, klocków i innych zabawek.

Oczywiście kącik znajduje się w okolicy stolików, z których rodzice mogą zerkać czujnym okiem. Nie muszą się martwić, że ich pociecha będzie narzekała na brak zajęć.
Krzesełka dla dzieci z wygodnymi poduszkami pozwalają im wygodnie spędzić czas przy stole i cieszyć się daniami przygotowanymi specjalnie dla małych smakoszy.

 

Na koniec wizyty każdy mały smakosz otrzyma od nas słodki prezent, by pamiętał o nas jak najdłużej.

Dla mam karmiących zawsze przyrządzamy kilka potraw, by mogły ze swoimi pociechami spędzać u nas czas. Dla nich również nie zabraknie takich udogodnień jak wygodny przewijak w toaletach, czy miejsce na wygodnej kanapie, gdzie mogą komfortowo nakarmić naszych małych gości.

Organizujemy także przyjęcia urodzinowe dla najmłodszych, podczas których zaproszone dzieci mają możliwość uczestniczenia w radosnych warsztatach kulinarnych. Stopień przygotowywanych dań zależy oczywiście od wieku urodzinowych gości. Dla nieco starszych dzieci zainteresowanych innymi rozrywkami organizujemy podczas urodzin turnieje np. wirtualnego tenisa lub inne gier i rozrywek. Wszystko po to by każdy odczuwał radość z przebywania w naszej restauracji.

ORGANIZUJEMY:
Wesela, Bankiety, Chrzciny, Komunie, Rocznice, Urodziny, Imieniny, Studniówki, Bal andrzejkowy, Bal karnawałowy, Bal sylwestrowy i każdą imprezę, która pozwoli Państwu spędzić czas w rodzinnym gronie.

PROPONUJEMY SZYBKI LUNCH

  • trzy różne oferty dań do wyboru (11:30 – 17:00)
  • ZESTAW 19 zł: ZUPA + DANIE GŁÓWNE + DESER
  • dla osób dbających o linię zawsze dostępne dania niskokaloryczne
  • możliwość zapoznania się z aktualnym menu (kliknij Tutaj)

ogrod